Rolby WM Ice technics

Inovace v úpravě ledu

WM ice technics již déle než třicet let vyvíjí a vyrábí stroje na úpravu ledu vhodné pro každou ledovou plochu. Know-how, odvaha dále se rozvíjet, snaha o co nejvyšší kvalitu a prozákaznický přístup dovedly společnost k úspěchu: WM ice technics GmbH je dnes jedním z celosvětových lídrů na trhu v oblasti vysoce kvalitních strojů na úpravu ledu. 

Rolby od WM ICE TECHNICS

Silný díky inovacím a kvalitě: Rolby příští generace

Naše technologické inovace určují milníky našich strojů. Ve WM ice technics máme mladý a vysoce motivovaný tým, ve kterém se nejrůznější dovednosti dokonale doplňují, a proto naše stroje na úpravu ledu neustále vyvíjíme a vylepšujeme. Pro naše zákazníky chceme vždy ten nejlepší stroj.

WM rolby: naši šampioni na ledě

Ať už jde o malé či střední mobilní kluziště nebo o velký stadion: WM ice technics GmbH má připravený technicky propracovaný stroj a model pro každé použití a pro všechny ledové plochy. Každý model vás přesvědčí svým přesně padnoucím designem a specifickým vybavením. Protože není rolba jako rolba a každá úprava ledové plochy si žádá své.

Produktové portfolio:

Ať už jde o malou sportovní akci, nebo o bruslení na mobilním kluzišti - s malým a obratným strojem WM Pinguino je údržba a úprava ledu na malé ploše hračkou.

Inovativní minirolba s kompaktními rozměry (3 m dlouhá, 2 m vysoká) nezaostává v úpravě ledu za velkými profesionálními stroji: efektivně upraví led a tím zaručí jeho perfektní kvalitu. Přední sedadlo obsluhy je jedinečné, nabízí perfektní přehled a příjemný jízdní komfort i pro nezkušené uživatele.

Moderní design, vysoká kvalita a snadná údržba: úprava ledu na malých mobilních kluzištích nikdy nebyla tak profesionální a jednoduchá!

Objem nádrže na sníh
1,0 m³ / kompr. 1,25 m³
Objem nádrže na vodu
340 l 
Šířka nože
1.400 mm 

Rolba WM Compact je kompaktní profesionální stroj pro malá kluziště a střední mobilní kluziště. Výkonný dieselový a elektrický motor je vhodný pro venkovní využití, elektrický model s bezemisním asynchronním pohonem pro využití vnitřní.


Robustní rolba WM Compact upraví led stejně dobře jako velký profesionální stroj. Snadno se obsluhuje, manipulace s ní je jednoduchá a nabízí obsluze vysoký komfort.

Stroj WM Compact zaručuje profesionální úpravu a vynikající kvalitu ledu na ohraničených ledových plochách a kluzištích.

Objem nádrže na sníh
1,8 m³ / kompr. 2,25 m³
Objem nádrže na vodu
600 l  
Šířka nože
1.700 mm 


Rolba WM Shira byla konstruována pro efektivní úpravu ledu s důrazem na poměr cena/výkon. Díky výkonným elektrickým motorům a kombinovatelnému objemu nádrže na sníh a vodu zaručuje tento stroj všestranné použití na jakýchkoliv ledových plochách.


Pohodlné ovládání stroje pomocí klávesnice, přehledný displej a automatický režim chodu dělá tento stroj uživatelsky přívětivým. Díky jednoduchému přístupu k motorovému prostoru je údržba rolby rychlá a snadná.

Vynikající kvalita ledu od středu plochy až k mantinelu: rolba WM Shira je spolehlivým partnerem pro profesionální úpravu ledu na plochách do 1.800 m2.

Objem nádrže na sníh
3 m³ / kompr. 3,7 m³
Objem nádrže na vodu
1.000 l nebo 1.350 l
+ sněhová nádrž
2.000 l nebo 2.350 l
Šířka nože
2.100 mm nebo 2.300 mm    

Inovativní stroj WM Mammoth disponuje všemi funkcemi garantující perfektní údržbu ledu na ledových plochách: výkonné a bezúdržbové asynchronní motory, kombinovatelný objem nádrže na sníh s nádrží na vodu a ultrarychlý boční systém výměny nožů.

Díky kompaktnímu designu má rolba WM Mammoth extrémně malý vnitřní poloměr otáčení (radius). Ledová plocha je proto upravena rychle a efektivně. Ovládání pomocí joysticku a automatického režimu je uživatelsky příjemné.

Technicky vyspělá konstrukce, inovativní design, vysoká kvalita zpracování a prvotřídní komfort: stroj WM Mammoth je pravý profesionál pro perfektní úpravu ledu na Vašem stadionu.

Objem nádrže na sníh
3 m³ / kompr. 3,7 m³
Objem nádrže na vodu
1.000 l nebo 1.350 l nebo 1800l
+ propojení sněhové nádrže
2.000 l nebo 2.350 l nebo 2800l
Šířka nože
2.100 mm nebo 2.300 mm nebo 2.500 mm
Výměna nože < 60 vteřin Rolba WM evo2 je výkonný stroj, který bez námahy zvládne úpravu ledu na jakémkoliv druhu ledové plochy. Velký a kombinovatelný objem nádrže na sníh a vodu umožňuje flexibilní použití při jakékoliv práci. Silný výkon zajišťují dieselové, benzínové, LPG, CNG nebo elektrické motory.Ultrarychlý systém bezpečné boční výměny nože, přehledné ovládání a automatický režim chodu usnadňují obsluhu stroje. Údržba stroje je rychlá, bezpečná a ekonomická zejména díky rychlému přístupu do motorového prostoru.
Šampion mezi profesionály: rolba WM evo2 zaručuje vynikající kvalitu ledu na plochách nad 4.200 m2.  

Objem nádrže na sníh
4,1 m³ / kompr. 5,1 m³
Objem nádrže na vodu
1.200 l nebo 1.400 l nebo 2.000 l
+ spojení nádrže na sníh a vodu
2.550 l nebo 2.750 l nebo 3.350 l
Šířka nože
2.300 mm nebo 2.500 mm
výměna nože < 60 vteřin

Vybrali jste?

Další rolby

Fotogalerie